Sea to Summit Sada ultraľahkých príborov + karabína

VÝPREDAJ
Značka: Sea to Summit
€14,90 €12,42 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Príbor - lyžica s vidličkou aj nožík sú vyrobené z ultraľahkej tvrdo eloxovanej leteckej zliatiny pre silnú odolnosť. Sú bezpečné pre celoživotné používanie. Hladký matný povrch pôsobí príjemne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sea to Summit Sada ultraľahkých príborov + karabína

Séria príborov Alpha od Sea to Summit sa skladá z najľahšieho táborového náčinia na trhu. Akýkoľvek zapaľovač a oni by odplávali. Súprava Alpha Light Spork a Knife Set vám pomôže krájať, naberať a chytať podľa ľubovôle.

Ľahký kompaktný dizajn

Táto sada 2 kusov opakovane použiteľných cestovných príborov obsahuje lyžicu využiteľnú aj ako vidličku a nôž, ktoré sú vyrobené z ultraľahkej tvrdo eloxovanej leteckej zliatiny. Poskytuje ľahký pocit bez kompromisov v odolnosti. Ideálne na kempovanie vonku alebo piknik na pláži.

Dokonalá výbava pre cestovanie, kempovanie a každodenné použitie

2dielna sada cestovných príborov Sea to Summit je nevyhnutnosťou pre každodenné použitie, kempovanie vonku, pikniky, grilovanie alebo pre akékoľvek jedlo na cestách.

Materiál: ultraľahká a superpevná zliatina leteckého hliníka pre celoživotné použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Riad, príbor
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.016 kg

Roland Tyson, zakladatel společnost Sea to Summit začal vyrábať outdoorové vybavení na starom priemyselnom šijacom stroji vo svojej detskej izbe v roku 1983, keď mal 17 rokov. Ako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvedomil, že má vášeň a talent na vytváranie špičkového outdoorového vybavenia. Čoskoro začal navrhovať a vyrábať vybavenie pre ďalších austrálskych dobrodruhov. V roku 1991, po vybavení nezvyčajného prvovýstupu na Mount Everest vznikla spoločnosť Sea to Summit.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk