Cestovný kožený denník, zápisník s motívom

Značka: B2B
€19,99 –25 %
vintage dennik zapisnik kozeny s motivem 7
€19,99 –25 % €14,90 €12,42 bez DPH
Na dotaz
Variant
Možnosti doručenia

Retro kožený denník s plniteľnou špirálou na papier, slot na doklady alebo peniaze. Tento vreckový kožený denník môžete použiť ako zápisník, poznámkový blok alebo denníček.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cestovný kožený denník, zápisník s motívom

 vintage-dennik-zapisnik-kozeny-s-motivem-7Pomocou tohto zápisníku v cestovateľskom štýle si môžete zapisovať napríklad vaše poznatky z ciest! Tento kožený denník je vyrobený z prírodnej ekologickej papierovej dužiny a z umelej kože, je netoxický a nezávadný, bezpečný na použitie. Kožený povrch je vodotesný a odolný proti opotrebeniu. Prázdne stránky sú skvelé ako denník, zápisník, skicár, plánovač, poznámkový blok atď. V zadnej časti denníka nájdete aj priehradky na karty a iné doklady. Plus sa tam nachádza mini taštička treba na peniaze.

Denník s cestovateľským dizajnom sa skladá zo 180 stránok prázdnych papierov (90 listov) a je tak skvelý na písanie, kreslenie, lepenie fotografií alebo zaznamenávanie okamihov z vášho úžasného života. Kožený denník disponuje voľným viazaním a je tak ideálny pre jednoduché použitie. Vyznačuje sa dokonalou veľkosťou na nosenie len tak so sebou na cestách alebo dlhšie dovolenky. 

Varianty:

  • Londýn
  • Paríž

Pohodlné písanie

Béžový papier je hladký a veľmi spoľahlivo zachytáva farby všetkých druhov per. Môžete si tak zaznamenávať svoje myšlienkové mapy, náčrty alebo písať poznámky. Antireflexný papier bez obsahu kyselín odoláva poškodeniu svetlom a zároveň chráni pred podráždením.

Perfektné detaily

Živé ilustrácie námorných značiek dodávajú cestovnému denníku vznešený štýl. Poťah denníka je zároveň odolný a elegantný, čím umelá koža denník aneb zápisník spoľahlivo chráni. Jeho životnosť sa tak predlžuje na maximum. Prstene vo vnútri denníka umožňujú ľahké vyberanie rovnako tak i doplňovanie nových stránok.

Skvelá pamiatka

Veľkosť A5 (18,5 x 13 cm), ľahké písanie a prenášanie v taške, ideálny na výlety do prírody. Denník z kože zároveň môže poslúžiť ako písací denník, všeobecná pamätná kniha, plánovač výletov alebo fotoalbum. Dokumentovanie dôležitých udalostí a míľnikov sa stane s týmto denníkom tou najpríjemnejšou záležitosťou. Navyše pre vašu budúcu generáciu bude denník veľmi peknou pamiatkou.

Ideálny darček

Denníky a zápisníky patria medzi jedinečné darčeky pre všetkých milovníkov cestovania. Zaznamenajte si všetky svoje myšlienky, plány a nápady. Tento denník je skrátka ideálny tip na darček na Vianoce a narodeniny pre vaše polovičky, priateľov, začínajúcich spisovateľov, študentov alebo pre seba samého. Udržujte všetky svoje spomienky nažive.

Špecifikácia:

  • Materiál: umelá koža a papierovina
  • Rozmer obalu: 18,5 x 13 cm
  • Rozmer stránok: 10,5 x 17,5 cm
  • Počet stránok: 180 stránok (90 listov)

 

vintage-dennik-zapisnik-kozeny-s-motivem-parizvintage-dennik-zapisnik-kozeny-s-motivem-londyn (1)vintage-dennik-zapisnik-kozeny-s-motivem-4vintage-dennik-zapisnik-kozeny-s-motivem-5vintage-dennik-zapisnik-kozeny-s-motivem-6

Dodatočné parametre

Kategória: Cestovné denníky, zápisníky
Záruka: 2 roky

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk