TOP 10 tipov na valentínsky darček nielen pre cestovateľov

top-10-valentinskych-darcekov-aj-pre-cestovatelov-SK

Inšpirácie na originálny Valentínsky darček nie je nikdy dosť. Či už hľadáte darček pre vášho muža, ženu, manžela, manželku, priateľa alebo priateľku, s našimi tipmi sa nespálite.

Nám sa už niekoľkokrát osvedčilo, že najlepšie riešenie je hľadať za najkrajšími a dobre zapamätateľnými darčekmi zážitok. A ak sa zážitok zhmotní do podoby fyzického darčeka, vzniká to najkrajšie spojenie, ktoré na svätého Valentína poteší mužov aj ženy.

 

1. Stierací plagát –⁠ 100 vecí, ktoré musíte zažiť v páre | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Ako inak utužiť partnerský vzťah ako spoločnými aktivitami. Tento stierací plagát vám pomôže nájsť inšpiráciu, aj keď ju úplne strácate. Nájdete v ňom zážitky, ako napríklad spoločné pozorovanie hviezd, návštevu kina, deň strávený v posteli, spoločné vypustenie héliového balónika s odkazom, ale tiež vzájomné prezradenie si tajomstva z detstva.

stiraci-plakat-pro-par-100-veci-co-zazit

 

2. Cestovný denník so stieracimi mapami | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Ešte neviete, či s vašou polovičkou vyrazíte do Ameriky, Afriky, Austrálie alebo zostanete v Európe? Tak presne pre vás sa hodí cestovný denník, ktorý obsahuje aj menšie verzie stieracích máp. Praktická veľkosť tohto valentínskeho darčeka vám umožní vziať si denník pokojne aj na cesty.

stiraci-mini-mapy-travelougue-kontinenty

 

3. Stieracie karty – 600 miest a atrakcií Európy | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Výborný tip na valentínsky darček pre cestovateľov po Európe sú tieto praktické stieracie kartičky. Plánujete predĺžený víkend v Albánsku, Paríži, Ríme alebo v Londýne? Vezmite si so sebou jednu z kartičiek a navštívte všetky miesta, ktoré máte na kartičke.

Budeme veľmi radi, keď nám zo svojho výletu pošlete fotku, či ste ich navštívili všetky. Nám sa podarilo zotrieť hneď niekoľko celých kartičiek. Ale nemajte strach, aj my sme z časových dôvodov niektoré kartičky nezotreli úplne.

stiraci-karty-600-mist-evropy

 

4. Plastový pohár na víno, skladací set | Valentínsky darček pre ženy

Pre milovníčky vína tu máme super tip na darček, ktorý využijú asi skôr vaše partnerky alebo ženy. Plastový pohárik s tvrdnutého plastu využijete ako v kempe, tak vo voľnej prírode. A pokiaľ budete chcieť vyraziť mimo Slovensko, skladnosť pohárov uvítate hlavne, ak ste batôžkári. Poháre na víno môžete pohodlne rozložiť a zložiť. Tak na zdravie.

plastovy-pohar-vino-skladaci

 

5. Stierací plagát – 60 miest Európy | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Mysleli sme aj na mladšie generácie. Nemôžeme zabudnúť darček na Valentín v podobe stieracieho plagátu so 60 mestami Európy. Po Európe dnes môžeme cestovať aj za pár euro a tak sa tu ponúka obdarovať svojho chlapca alebo dievča originálnym darčekom na Valentína. Potom už len zbaliť kufre a môžete spoločne vyraziť.

50-mest-evropy-stiraci-plakat

 

6. Výletná kronika Československo | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Veľa nádherných miest však nájdeme aj v našej domovine. Slovensko aj Česko ukrýva desiatky hradov a zámkov, ale aj národné parky, jazerá a náučné chodníky. Vďaka tejto kronike si môžete nielen spoločne naplánovať svoj budúci výlet, ale aj do neho vlepiť najlepšie fotky a poznamenať svoje pocity z výletu.

vyletni-kronika-ceskoslovensko

 

7. Stierací plagát pre zamilovaných | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Ste zamilovaní tak, že vám nestačí jedna spoločná aktivita mesačne a možno ani týždenne? Vyskúšajte stierací plagát pre zamilovaných, ktorý si môžete zavesiť na stenu a každý deň si pripomínať, čo všetko ste spoločne absolvovali. Tento valentínsky darček zaručene poteší vašu ženu alebo partnerku. A možno nebudú namietať ani muži.

stiraci-plakat-pro-zamilovane

 

8. Kniha Cestuj! pre plánovanie výletov, Európa, svet alebo Slovensko | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Nech už dotyčný cestuje kamkoľvek alebo plánuje začať cestovať, kúpte mu jednu z kníh Cestuj. Tieto knihy vás navedú nielen na správnu cestu, pomôžu vám s plánovaním, ale aj vám poslúžia ako pekná spomienka. Túto knihu je možné zakúpiť vo verzii pre Slovensko, Českú republiku, ale aj Európu alebo svet.

kniha-cestuj-planovac-vyletu-pamatnik

 

9. Stierací plagát – 100 filmov, ktoré musíte vidieť | Valentínsky darček pre mužov aj ženy

Akoby tých stieracích plagátov už nebolo dosť. Ale keď je vaša obľúbená spoločná aktivita sledovanie filmov na Netflixe, HBO alebo len tak v telke, nie je sa čomu diviť. My už sme si plagát so 100 filmami, ktoré musíme vidieť zaobstarali. Akurát pri našich časových možnostiach to bude trvať asi niekoľko rokov, kým sa pozrieme spoločne na stý film v poradí. Prečo si to ale nedať ako dlhodobý spoločný cieľ. Darček na Valentína ako stvorený.

100-filmu-ktere-musite-videt-stiraci-plakat

 

10. Darčekový poukaz ako valentínsky darček

Pokiaľ ste si zo zoznamu top 10 darčekov na Valentína nevybrali, máme pre vás ešte jedno neutrálne a možno najlepšie riešenie. Nechajte vybrať svoju polovičku. Určite sa tak nestane, že by ste darčekom sklamali alebo ešte horšie, kúpili niečo, čo dotyčný nikdy nevyužije.

darcekovy-poukaz-zapakuj_SK

 

Pokiaľ ešte stále nemáte dostatok inšpirácie, môžete sa inšpirovať aj našim ďalším článkom Top 15 tipov na darček pre cestovateľov roku 2024. Alebo rovno zavítajte do sekcie s darčekmi.

 

Vpred za dobrodružstvom,

Miška a Miňo

 

Fotka-blog-my-dvaja-zapakuj

Niečo málo o nás a prečo to vlastne robíme

Sme zanietení cestovatelia, ktorí chcú uľahčiť cestovanie rovnako zmýšľajúcim ľuďom. Vieme, ako sa cítite pri balení na každú dovolenku. A preto sa vám snažíme všetko zjednodušiť. Ponúkame vám cestovné doplnky, kozmetiku do lietadla, kozmetické sady, priehľadné taštičky, fľaštičky, skladacie fľaše a mnoho ďalšieho.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk