Skladacia fľaša Platypus Softbottle, Push-Pull, 1 l

Značka: Platypus
€12,20 €10,17 bez DPH
Skladom Skladom Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
24.7.2024 24.7.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Skladacia fľaša na vodu s objemom 1 l, ktorá po vyprázdnení zaberie minimum miesta vo vašom batohu. Praktický vyťahovací uzáver, pre vaše pohodové doplnenie tekutín. Fľaša obsahuje antibakteriálnu úpravu (ióny striebra), vďaka čomu v hydrovaku nezostávajú pachy ani chute.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladacia fľaša Platypus Softbottle, Push-Pull, 1 l

Každý chce na svojich cestách čo najľahšie a najskladnejšie vybavenie. Presne na to spolieha táto skladacia fľaša Platypus s vyťahovacím uzáverom. Platypus fľaša je ľahká, flexibilná a po vypití nezaberá takmer žiadne miesto. Skladacia fľaša je z tuhého, odolného a kvalitného plastu, ktorý neobsahuje žiadne materiály BPA, BPS a ftatátu. Skladacia fľaša navyše dispnuje antibakteriálnou úpravou (ióny striebra), vďaka čomu v hydrovaku nezostávajú žiadne pachy ani chute.

 

Špecifikácia

  • Rozmer: 33 x 15 cm (výška x šírka)
  • Objem: 1 l
  • Váha: 40 g
  • Neobsahuje škodlivú látku BPA, BPS a ftatát
  • Ekologicky šetrný produkt
  • Push-pull – vyťahovací uzáver
  • Kompatibilný so všetkými skrutkovacími viečkami alebo náustkami Platypus

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Záruka: 2 roky

Poslaním značky Platypus je ponúkať najlepšie hydratačné a filtračné produkty na svete, ktoré vás vybavia na akékoľvek dobrodružstvo a ktoré nemajú žiadny zápach. Už viac ako 20 rokov vyrábajú fľaše na vodu a hydratačné produkty, ktoré sú užitočné pre každodenné potreby hydratácie v meste aj na lesných chodníčkoch.

Platypus vyrába hydratačné produkty v USA vo vlastnej továrni. A pretože veria tomu, čo vyrábajú, a že to robia správne, majú vlastné certifikované laboratórium svetovej úrovne, ktoré skúma, vyvíja a testuje technológie, aby vám zabezpečilo bezpečné, účinné a spoľahlivé možnosti hydratácie a filtrácie.

O koho vlastne ide? Ide o vodných maniakov, laboratórnych technikov, výskumníkov, dizajnérov, manažérov, riaditeľov, pracovníkov a ďalších ľudí, ako sme my. Radi sa smejú, robia si zo seba srandu, chodia do prírody a jazdia na bicykloch, chodia na túry, behajú, pádlujú, lezú, cestujú vlakom a snažia sa vychutnať si každý dúšok dobrodružstva.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk