Sea to Summit Solárna sprcha, ultra ľahká, 10l

Značka: Sea to Summit
€32,50 –32 %
sea to summit solarni sprcha ultra lehka 10 l b
€32,50 –32 % €22 €18,33 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Táto 10-litrová ultra ľahká sprcha je vyrobená z materiálu 70D Nylón, ktorý je vysoko odolný a zároveň veľmi ľahký. Sprcha obsahuje 6 metrov dlhé závesné lano na pohodlnú manipuláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sea to Summit Solárna sprcha, ultra ľahká, 10 l

Táto solárna sprcha môže byť perfektným pomocníkom pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú efektívny a inovatívny produkt. Pokiaľ sa ocitnete uprostred prírody, určite vám príde teplá sprcha vhod. Jej kapacita je až 10 litrov, vďaka čomu je veľmi kompaktná a efektívna.

Sprchová hlavica je vyrobená tak, aby dokázala zaistiť sprchu v dĺžke 7 až 8 minút. Zároveň zabezpečuje, že vďaka slnečnému svetlu sa veľmi rýchlo ohrieva.

Chcete si sprchu Sea to Summit zavesiť? Nie je problém. Sprcha obsahuje závesné lano dlhé až 6 metrov, vďaka čomu dostanete sprchu na akékoľvek miesto. A pokiaľ si chcete vodu dávkovať podľa svojich potrieb, využite otočný ventil.

Špecifikácia

  • Tvarovaná sprchová hlavica s odstupňovanými otvormi zaisťuje rovnomerný rozptyl prúdu
  • Jednoduchý a účinný otočný mechanizmus na zapnutie a vypnutie prietoku
  • D-úchyty Delrin pomáhajú držať sprchu na svojom mieste
  • Balenie obsahuje 6metrové lano na zavesenie.
  • Objem: 10 litrov

Dodatočné parametre

Kategória: Núdzové situácie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Položka bola vypredaná…

Roland Tyson, zakladatel společnost Sea to Summit začal vyrábať outdoorové vybavení na starom priemyselnom šijacom stroji vo svojej detskej izbe v roku 1983, keď mal 17 rokov. Ako mladý outdoorový nadšenec si Roland uvedomil, že má vášeň a talent na vytváranie špičkového outdoorového vybavenia. Čoskoro začal navrhovať a vyrábať vybavenie pre ďalších austrálskych dobrodruhov. V roku 1991, po vybavení nezvyčajného prvovýstupu na Mount Everest vznikla spoločnosť Sea to Summit.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk