B2B Multifunkčné skladacie kombinačky 14v1

Značka: B2B
€9,90 €8,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Vyrazte kempovať s multifunkčnými kliešťami, ktoré vám vďaka širokej škále funkčnosti poslúžia na množstvo aktivít. Súčasťou sú ploché kliešte, kliešte, štiepačky, luskáčik na orechy, nôž, krížový skrutkovač, malý plochý skrutkovač, pílka, pilník, veľký plochý skrutkovač, otvárač na konzervy, otvárač obálok, otvárač na fľaše.

Detailné informácie

Podrobný popis

B2B Multifunkčné skladacie kombinačky 14v1

Tieto multifunkčné kliešte 14v1 vám zaistia všetky dôležité funkcie na dosah ruky. Či už ste kdekoľvek, pod kapotou, v kempe alebo chcete dokončiť rôzne projekty v rámci vášho bytu či domu, z týmito multifunkčnými kliešťami si poradíte. Obsahujú totiž 14 funkcií: kliešte, kliešte, štiepačky, luskáčik na orechy, nôž, krížový skrutkovač, malý plochý skrutkovač, pílka, pilník, veľký plochý skrutkovač, otvárač na konzervy, otvárač obálok, otvárač na fľaše.

Pripravení na všetko

Multifunkčné kliešte 14v1 sú vašim vreckovým pomocníkom. Vyskúšajte si ich napríklad pri pobyte v prírode, love a rybárčení, pri vonkajších alebo vnútorných činnostiach či hobby. A až budete na mieste, vyskúšajte všetky funkcie. Rozhodne to bude stáť za to.

Nekonečné možnosti funkčnosti

Mini kliešte obsahujú okrem iného aj pilníky, nôž a skrutkovač. Skrátka základnú výbavu, ktorá sa vám hodí na každom výlete.

Buďte praktický

Len si spomeňte, koľkokrát ste museli doma niečo rýchlo opraviť a nemali ste po ruke ani jeden z potrebných nástrojov. Vďaka tomuto multifunkčnému pomocníkovi ich budete mať po ruke hneď päť. Môžete tak svoju prácu zvládnuť oveľa rýchlejšie a bez námahy.

Vždy po ruke

Multifunkčné kliešte sú vyrobené v praktickej veľkosti 10 × 4,9 × 1,7 cm, vďaka čomu sú mimoriadne kompaktné. Sú veľmi ľahké a zmestia sa vám pokojne aj do vrecka.

Kvalitný a odolný materiál

Multifunkčné kliešte sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pre maximálnu odolnosť, trvanlivosť a odolnosti proti korózii. Odolávajú tiež opotrebeniu pri každodennom používaní.

Balenie obsahuje: 1× skladacie kliešte + 1× textilné vrecko s pútkom

  • Rozmer zložených kombinačiek: 10 × 4,9 × 1,7 cm
  • Rozmer rozložených kombinačiek: 15,4 × 6,5 × 1,7 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Kempovanie a turistika
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.245 kg

B2B patrí medzi naše značky, ktorými sme zjednotili ten najatraktívnejší tovar od našich vybraných dodávateľov z celého sveta. Do portfólia tejto značky spadajú praktické vychytávky na cestovanie ako napríklad batohy, doplnky na kempovanie alebo tiež stieracie mapy.

Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk