Deluxe Stieracia mapa Slovensko, zlatá/strieborna s darčekovým tubusem XL

Novinka
Značka: Giftio
€19,90 €18,09 bez DPH
Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Ak milujete stieracie mapy a zároveň cestovanie po Slovensku, táto stieracia mapa Slovenska je ideálnym doplnkom vašej izby. Začnite stierať ešte dnes a vybavte sa stieracou mapou Slovenska.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deluxe Stieracia mapa Slovensko, zlatá/strieborna s darčekovým tubusom XL

Pýtajú sa vás vaši priatelia, ktoré miesta ste na Slovensku v minulosti navštívili a vy si nemôžete niektoré z nich vybaviť? Boli to Tatry alebo Bratislavský hrad?

Spomienky, ktoré si vytvárame pri cestovaní, sú pominuteľné poklady. Stieracia mapa Slovenska vám pomôže zaznamenať si úplne všetky, vďaka čomu môžete zdieľať vaše cestovné spomienky so svojimi blízkymi.

Zaveste si stieraciu mapu Slovenska na svoju stenu a získajte atraktívnu nástennú výzdobu a úžasný spúšťač konverzácie pre svojich hostí.

Kartografický skvost medzi stieracimi mapami Slovenska

Veľkosť mapy XL umožňuje zobraziť na mape extra detaily, ktoré nie je možné vidieť na menších mapách. Zotrite cestovnú mapu Slovenska a odhaľte farebnú mapu pod ňou.

Extra veľká mapa na stenu

Jedna z najväčších stieracich máp, ktorú na trhu nájdete. Stieracia mapa Slovenska po rozložení s rozmermi 90 x 60 cm je pokrytá zlatým / strieborným povlakom, ktorý skrýva farebné detaily pod ňou. Pod zlatým alebo strieborným povlakom nájdete tie najatraktívnejšie miesta, mestá, hory i rieky.

Ideálny tip na darček

Táto stieracia mapa Slovenska patrí medzi najžiadanejšie na trhu. Aj preto je skvelým darčekom pre všetkých dobrodruhov. Či už ju venujete ako darček pre svojich blízkych na narodeniny, meniny, jubileum alebo ako darček k Vianociam.

Balenie obsahuje: stieracia mapa + darčekový tubus

Špecifikácia:

  • Stieracia mapa obsahuje 137 pamiatkových hraničných zón
  • 116 vybraných pamiatok a miest na Slovensku
  • 21 najväčších miest s počtom obyvateľov nad 30 000
  • Rozmer stieracej mapy SR je 90 x 60 cm
  • Balené v darčekovom tubuse s rozmermi 65 x 8 x 8 cm

Cestuj -> Poznávaj -> stierajte -> Odhaľujte

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky

Giftio je miesto pre najlepší výber netradičných darčekov. Výber darčekov vylepšujú už viac ako 10 rokov, ponechávajú tie najlepšie a pridávajú neustále nové a ešte originálnejšie. Samozrejme u nás nájdete aj klasické darčeky a darčeky k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, darčeky k meninám, na svadbu, darčeky pod stromček alebo aj romantické darčeky na Valentína. Špecializujeme sa na darčeky, ktoré prekvapia a zároveň potešia. Preto u nás nájdete aj sekciu darčekov pre mužov, darčeky pre ženy ale aj darčeky pre deti.

U nás si vyberie naozaj každý!

  • Stieracie mapy Slovenska aj sveta
  • Puzzle
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk