Deluxe Stieracia mapa Európy, XL, zlatá

Novinka
Neohodnotené
Značka: Giftio
€32,40 –32 % €21,90 €19,90 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie
Môžeme doručiť do:
9.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Hmatateľná spomienka v podobe stieracej mapy Európy v zlatom prevedení. Veľkosť XL bude pokrývať vaše obľúbené miesto bytu, do ktorého sa budete radi vracať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deluxe Stieracia mapa Európy, XL, zlatá

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-2Deluxe stieracia mapa Európy v zlatom prevedení umožňuje zoškrabanie navštívených miest a odhalenie dokonale nadesignovanej veľkej nástennej stieracej mapy Európy pod ňou. Touto stieracou mapou si môžete ozvláštniť napríklad vašu stenu alebo ju darovať niekomu zo svojich blízkych - milovníkom cestovania, ale nielen im. Každú mapu si vďaka zotretiu vlastných krajín môžete maximálne prispôsobiť a zobraziť tak jedinečný cestovný príbeh. Jednoducho vezmite pilník, nožík alebo mincu a zotrite všetky krajiny alebo mestá, ktoré ste navštívili. Vytvoríte si tak vlastné prispôsobenú, neustále sa meniacu európsku nástennú mapu. Podrobná stieracia mapa Európy obsahuje 52 štátov Európy aj s hlavnými mestami a pamiatkami, čo z nej robí dokonalú cestovnú mapu.

Ručne maľovaná

Stieracia mapa Európy Deluxe je vytlačená na vysoko kvalitnom umeleckom papieri s lesklým povrchom pre zdôraznenie luxusu. Stieracia cestovná mapa funguje presne ako stieracia karta - akonáhle je odstránený zlatý povlak, odhaľuje farebnú mapu pod ním. Môžete tak jednoducho zvýrazniť všetky miesta, ktoré ste v poslednom období navštívili.

Ideálna veľkosť, praktická pre vystavenie na stenu

Táto stieracia mapa Európy sa hodí do menších i väčších miestností. Plagát meria 66 cm x 90 cm, čo je ideálna veľkosť na každú stenu. Môžete tak vytvoriť svojmu dieťaťu napríklad detský cestovný kútik, alebo potešiť seba samého stieracou mapou, ktorá sa stane centrom pozornosti vašej obývačky. Po dlhom pracovnom dni si môžete užiť veľa zábavy tým, že si oddýchnete vo svojom cestovnom kútiku a zaspomínate si na všetky miesta, ktoré ste v minulosti navštívili alebo si predstavíte, kam všade by ste ešte chceli ísť. Rám nie je súčasťou dodávky.

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-8

Dodávaná v darčekovom tubuse

Vaša stieracia mapa Európy je dodávaná v bezpečnom, ochrannom obale, zrolovaná do tuby pre doručenie bez poškodenia a ľahkú prepravu.

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-4

Perfektné ako darček

Prekvapte priateľa alebo člena rodiny, ktorý miluje cestovanie po Európe. Vďaka tomuto atraktívnemu darčeku budú vaši blízki ešte viac motivovaní k cestovaniu. Hodí sa ako darček na meniny, narodeniny, Vianoce alebo akúkoľvek inú príležitosť.

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-11

Špecifikácia:

 • Ručne maľovaná
 • Zlatá stieracia vrstva
 • 52 štátov Európy + hlavné mestá
 • Viac ako 100 európskych pamiatok
 • Súčasťou aj významné rieky, pohoria, jazerá, moria, zálivy a ostrovy
 • Veľkosť mapy: 66 cm x 90 cm
 • Veľkosť tuby: 71 cm x 8 cm x 8 cm
 • Hmotnosť: 344 g
 • Jazyk mapy: Názov každej krajiny je v príslušnom jazyku, názov morí v angličtine

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-1

Zaujímavosť

Jedná sa o jednu z najväčších máp Európy aká bola kedy nakreslená. Jej originálny formát je až 23 metrov štvorcových. Pričom stieracia mapa Európy je zmenšená na formát 66 cm x 90 cm, aby bola dosiahnutá najvyššia kvalita obrazu pri tlači.

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-3

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-5-detail

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-6-setrena

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-9

deluxe-stiraci-mapa-evropy--xl--zlata-8

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.344 kg
Položka bola vypredaná…

Giftio je miesto pre najlepší výber netradičných darčekov. Výber darčekov vylepšujú už viac ako 10 rokov, ponechávajú tie najlepšie a pridávajú neustále nové a ešte originálnejšie. Samozrejme u nás nájdete aj klasické darčeky a darčeky k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, darčeky k meninám, na svadbu, darčeky pod stromček alebo aj romantické darčeky na Valentína. Špecializujeme sa na darčeky, ktoré prekvapia a zároveň potešia. Preto u nás nájdete aj sekciu darčekov pre mužov, darčeky pre ženy ale aj darčeky pre deti.

U nás si vyberie naozaj každý!

 • Stieracie mapy Slovenska aj sveta
 • Puzzle
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk