Deluxe Stieracia mapa sveta, Slovenská verzia, s darčekovým tubusom XL

3 hodnotenia
Značka: Giftio
€15,90 €14,45 bez DPH
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Darujte svojim blízkym originálny darček alebo si zaveste stieraciu mapu sveta v slovenčine na svoju stenu. Cestujte po Slovensku alebo po svete a stierajte objavené miesta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deluxe Stieracia mapa sveta, Slovenská verzia, s darčekovým tubusom XL

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-13

Táto originálna stieracia mapa sveta v slovenčine je pravdepodobne najunikátnejšou a najkreatívnejšou mapou, ktorú kedy budete vlastniť. Táto mapa je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu potiahnutého špeciálnym povrchom pre jednoduché a intuitívne zoškrabanie vrchnej vrstvy. Teraz si môžete označiť všetky výlety, dovolenky a vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré ste v minulosti podnikli. A to jednoduchým zoškrabaním krajín, ktoré ste navštívili. Každý kontintent vás pod povlakom oslní inou farbou. Okrem toho sa všetky hlavné mestá, ktoré boli vybraté, stanú viditeľnými ako mávnutím čarovného prútiku. Skutočná moderná klasika, ktorá vám poslúži aj ako darček pre vašich blízkych, rodinu alebo priateľov (či už k narodeninám, sviatku, Vianociam alebo ako prejav priateľstva).

Vďaka extra veľkým rozmerom stieracia mapa sveta s rozmermi 90 x 60 cm, bez zbytočných detailov, patrí medzi najlepšie stieracej mapy vôbec. A to nie je všetko. K vám alebo vašim blízkym dorazí stieracia mapa sveta vo veľmi krásnom darčekovom balení. Konkrétne v tube, ktorá vás naladí na cestovateľskú nôtu.

Pre koho sa stieracia mapa sveta v slovenčine hodí?

Globálni cestovatelia, fanatici na plavby, obchodni cestujúci, batôžkari a dobrovoľníci, ktorí cestujú po svete, aby pomáhali, budú stieraciu mapu sveta v slovenčine milovať. Vlastne sa hodí každému, kto má rád cestovanie.

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-7

Ako to funguje

Je to jednoduché, zoškrabnite miesta, ktoré ste navštívili a odhaľte fantastický svet farieb. Tým sa vytvorí váš osobný záznam o vašich cestách, vďaka čomu budú zaznamenané naveky.

Zložitý designový detail

Odborníci zabalili do našich stieracich máp čo najviac podrobností, vrátane hraníc, hlavných miest, ale tiež najdôležitejších pamiatok sveta, oceánov a ďalších zvýraznených oblastí. V stieracej mape sú zahrnuté krajiny, štáty, ostrovy, mestá, hlavné mestá, pamätihodnosti a ďalšie, takže môžete oživiť staré cestovné spomienky alebo si naplánovať nové.

Atraktívne využitie

Zaveste si stieraciu mapu sveta v slovenskom jazyku na stenu a sledujte, ako bude počas mesiacov farebne ožívať. Nikto, kto navštívi váš domov, sa nebude môcť vyhnúť záujmu a otázkam, ktoré obklopujú vašu vlastnú verziu mapy. Môžete do nej zahrnúť všetky miesta, ktoré ste navštívili alebo aj tie, ktoré ešte len plánujete navštíviť. Vaši priatelia a rodinní príslušníci budú prosiť, aby sa dozvedeli, čo máte naplánované. Zároveň si môžete mimo pracovnú dobu porovnávať príbehy a anekdoty o predchádzajúcich výletoch so svojimi kolegami.

Špecifikácia:

  • Deluxe verzia s vytlačeným reliéfom planéty
  • Materiál povrchovej úpravy stieracej mapy: lesklé lamino + stieracia fólia
  • Detailné vykreslenie mapy - až 800 popiskov
  • 45 svetových pamiatok
  • Obsahuje tiež pestrú mapu Slovenska rozdelenú na okresy
  • Slovenské pamiatky z krajských miest
  • Výškový rekord obsahujúci i vrch zo susednej Českej republiky - Sněžka
  • Súčasťou balenia je aj darčekové balenie v podobe pevnej tuby

Rozmer: 90 x 60 cm

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-6

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-13

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-10

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-9

stieracia-mapa-deluxe-v-slovencine-3

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-5

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-8

stieracia-mapa-sveta-v-s-slovencine-12

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-4

deluxe-stiraci-mapa-sveta--ceska-verze--s-darkovym-tubusem-xl-3

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.344 kg
Položka bola vypredaná…

Giftio je miesto pre najlepší výber netradičných darčekov. Výber darčekov vylepšujú už viac ako 10 rokov, ponechávajú tie najlepšie a pridávajú neustále nové a ešte originálnejšie. Samozrejme u nás nájdete aj klasické darčeky a darčeky k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, darčeky k meninám, na svadbu, darčeky pod stromček alebo aj romantické darčeky na Valentína. Špecializujeme sa na darčeky, ktoré prekvapia a zároveň potešia. Preto u nás nájdete aj sekciu darčekov pre mužov, darčeky pre ženy ale aj darčeky pre deti.

U nás si vyberie naozaj každý!

  • Stieracie mapy Slovenska aj sveta
  • Puzzle
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk