Deluxe Stieracia mapa sveta s darčekovým tubusom XL – Káva

Neohodnotené
Značka: Giftio
€23,90 –33 %
deluxe stiraci mapa sveta s darkovym tubusem xl (3)
€23,90 –33 % €15,90 €14,50 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Darujte svojim blízkym originálny darček alebo si zaveste stieraciu mapu sveta na svoju stenu. Či už cestujete po Európe alebo po svete, túto stieraciu mapu sveta využijete vždy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deluxe Stieracia mapa sveta s darčekovým tubusom XL - Káva

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (3)

Táto originálna stieracia mapa sveta je pravdepodobne najunikátnejšou a najkreatívnejšou mapou, ktorú kedy budete vlastniť. Táto mapa je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu potiahnutého špeciálnym povrchom pre jednoduché a intuitívne zoškrabanie vrchnej vrstvy. Teraz si môžete označiť všetky výlety, dovolenky a vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré ste v minulosti podnikli. A to jednoduchým zotretím krajín, ktoré ste navštívili. Každý kontinent vás pod povlakom oslní inou farbou. Okrem toho sa všetky hlavné mestá, ktoré boli vybrané, stanú viditeľnými ako mávnutím čarovného prútiku. Skutočná moderná klasika, ktorá vám poslúži aj ako darček pre vašich blízkych, rodinu alebo priateľov (či už k narodeninám, sviatku, Vianociam alebo ako prejav priateľstva).

Vďaka extra veľkým rozmerom stieracej mapy sveta s rozmermi 90 x 60 cm, bez zbytočných detailov, patrí medzi najlepšie stieracie mapy vôbec. A to nie je všetko. K vám alebo vašim blízkym dorazí stieracia mapa sveta vo veľmi krásnom darčekovom balení. Konkrétne v tube, ktorá vás naladí na cestovateľskú nôtu.

Pre koho sa stieracia mapa sveta hodí?

Globálni cestovatelia, fanatici na plavby, obchodni cestujúci, batôžkari a dobrovoľníci, ktorí cestujú po svete, aby pomáhali, budú stieracie mapu sveta milovať. Vlastne sa hodí každému, kto má rád cestovanie.

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (10)

Ako to funguje

Je to jednoduché, zotrite miesta, ktoré ste navštívili a odhaľte fantastický svet farieb. Tým sa vytvorí váš osobný záznam o vašich cestách, vďaka čomu budú zaznamenané naveky.

Zložitý dizajnový detail

Odborníci zabalili do našich stieracích máp čo najviac podrobností, vrátane hraníc, hlavných miest, ale tiež najdôležitejších pamiatok sveta, oceánov a ďalších zvýraznených oblastí. V stieracej mape sú zahrnuté krajiny, štáty, ostrovy, mestá, hlavné mestá, pamätihodnosti a ďalšie, takže môžete oživiť staré cestovné spomienky alebo si naplánovať nové.

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (9)

Atraktívne využitie

Zaveste si stieraciu mapu sveta na stenu a sledujte, ako bude počas mesiacov farebne ožívať. Nikto, kto navštívi váš domov, sa nebude môcť vyhnúť záujmu a otázkam, ktoré obklopujú vašu vlastnú verziu mapy. Môžete do nej zahrnúť všetky miesta, ktoré ste navštívili alebo aj tie, ktoré ešte len plánujete navštíviť. Vaši priatelia a rodinní príslušníci budú prosiť, aby sa dozvedeli, čo máte naplánované. Zároveň si môžete mimo pracovnú dobu porovnávať príbehy a anekdoty o predchádzajúcich výletoch so svojimi kolegami.

Špecifikácia:

  • Deluxe verzia s vytlačeným reliéfom planéty
  • Materiál povrchovej úpravy stieracej mapy: lesklé lamino + stieracia fólia
  • Detailné vykreslenie mapy - až 800 popiskov
  • 90 svetových pamiatok
  • Počet precestovaných kilometrov autom, loďou alebo lietadlom
  • Výškový rekord obsahujúci Ďumbier
  • Súčasťou balenia je aj darčekové balenie v podobe pevnej tuby

Rozmer: 90 x 60 cm

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (2)

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (4)

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (6)

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (8)

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (7)

deluxe-stiraci-mapa-sveta-s-darkovym-tubusem-xl (5)

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.344 kg
Položka bola vypredaná…

Giftio je miesto pre najlepší výber netradičných darčekov. Výber darčekov vylepšujú už viac ako 10 rokov, ponechávajú tie najlepšie a pridávajú neustále nové a ešte originálnejšie. Samozrejme u nás nájdete aj klasické darčeky a darčeky k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, darčeky k meninám, na svadbu, darčeky pod stromček alebo aj romantické darčeky na Valentína. Špecializujeme sa na darčeky, ktoré prekvapia a zároveň potešia. Preto u nás nájdete aj sekciu darčekov pre mužov, darčeky pre ženy ale aj darčeky pre deti.

U nás si vyberie naozaj každý!

  • Stieracie mapy Slovenska aj sveta
  • Puzzle
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk