Glow Stieracia mapa sveta, svietiaca (fosforová)

Neohodnotené
Značka: Giftio
€27,90 –14 % €23,90 €21,70 bez DPH
Objednané - Čaká na naskladnenie
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Darujte svojim blízkym originálny darček alebo si zaveste svietiacu stieraciu mapu sveta na svoju stenu. Svietiaca mapa s vrstvou fosforu je unikátna tým, že vytvára unikátne obrazce cez deň aj v noci.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieracia mapa sveta, svietiaca (fosforová)

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (3)Táto originálna stieracia mapa sveta je pravdepodobne najunikátnejšou a najkreatívnejšou mapou, ktorú kedy budete vlastniť. Táto mapa je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu potiahnutého špeciálnym povrchom pre jednoduché a intuitívne zoškrabanie vrchnej vrstvy. Teraz si môžete označiť všetky výlety, dovolenky a vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré ste v minulosti podnikli. A to jednoduchým zoškrabaním krajín, ktoré ste navštívili. Každý kontintent vás pod povlakom oslní inou farbou. Okrem toho sa všetky hlavné mestá, ktorá boli vybrané, stanú viditeľnými ako mávnutím čarovného prútika. Skutočná moderná klasika, ktorá vám poslúži aj ako darček pre vašich blízkych, rodinu alebo priateľov (či už na narodeniny, meniny, Vianoce alebo ako prejav priateľstva).

Vďaka extra veľkým rozmerom stieracia mapy sveta s rozmermi 90 x 60 cm, bez zbytočných detailov, patrí medzi najlepšie stieracie mapy vôbec. A to nie je všetko. K vám alebo vašim blízkym dorazí stieracia mapa sveta vo veľmi krásnom darčekovom balení. Konkrétne v tube, ktorá vás naladí na cestovateľskú nôtu.

Pre koho sa svietiaca stieracia mapa sveta hodí?

Globálni cestovatelia, fanatici na plavby, obchodní cestujúci, batôžkari a dobrovoľníci, ktorí cestujú po svete, aby pomáhali, budú stieraciu mapu sveta milovať. Vlastne sa hodí každému, kto má rád cestovanie.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (3)

Ako to funguje

Je to jednoduché, mapa obsahuje dve vrstvy. Horná je fólia, ktorá sa nabíja denným alebo umelým svetlom (lampou). Zoškrabnite miesta, ktoré ste navštívili a odhaľte fantastický svet farieb. Tím sa vytvorí váš osobný záznam o vašich cestách, vďaka čomu budú zaznamenané naveky.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (5)

Svietivý efekt viac ako hodinu

Svietiacu stieraciu mapu s vrstvou fosforu stačí nabíjať 10 minút svetlom alebo lampou a po zhasnutí už môžete vidieť prvé efekty. Mapa okamžite svieti, pričom vydrží pri dlhšom nabíjaní viac ako hodinu. Platí jednoduché pravidlo, čím dlhšie sa stieracia mapa nabíja, tým dlhšie vydrží svietiť.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (8)

Zložitý dizajnový detail

Odborníci zabalili do našich stieraciach máp čo najviac podrobností, vrátane hraníc, hlavných miest, ale tiež najdôležitejších pamiatok sveta, oceánov a ďalších zvýraznených oblastí. V stieracej mape sú zahrnuté krajiny, štáty, ostrovy, mestá, hlavné mestá, pamätihodnosti a ďalšie, takže môžete oživiť staré cestovné spomienky alebo si naplánovať nové.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (7)

Atraktívne využitie

Zaveste si stieraciu mapu sveta na stenu a sledujte, ako bude počas mesiacov farebne ožívať. Nikto, kto navštívi váš domov, sa nebude môcť vyhnúť záujmu a otázkam, ktoré obklopujú vašu vlastnú verziu mapy. Môžete do nej zahrnúť všetky miesta, ktoré ste navštívili alebo aj tie, ktoré ešte len plánujete navštíviť. Vaši priatelia a rodinní príslušníci budú prosiť, aby sa dozvedeli, čo máte naplánované. Zároveň si môžete mimo pracovnú dobu porovnávať príbehy a anekdoty o predchádzajúcich výletoch so svojimi kolegami.

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (1)

Svietenie stieracej mapy

 • Pre najlepší výsledok nabíjajte mapu kolmo ku slnečnému žiareniu (lampe)
 • Neodporúčame bodovky nakoľko ožiaria len časť mapy
 • Pre nabitie postačí aj LED 5W žiarovka
 • Nabitie denným svetlom na stene nie je dostačujúce, pretože súmrak trvá niekoľko desiatok minút, kedy sa mapa priebežne vybíja
 • Najlepšie je nabitie tesne pred zhasnutím svetiel, prirodzene možno ju nabiť aj keď je zavesená na stene
 • Pri zavesenej mape na stene môžu byť miesta, ktoré sú bližšie k zdroju svetla nabité výraznejšie. Doba svietenia mapy závisí od intenzity nabitia, bežne svieti intenzívne niekoľko desiatok minút až do úplného vybitia - cca hodina

Špecifikácia:

 • Deluxe verzia s vytlačeným reliéfom planéty
 • Luxusná povrchová úprava mapy (lesklé lamino + svietiaci fotoluminescenčný náter)
 • Detailné vykreslenie mapy - až 800 popiskov v anglickom jazyku
 • 45 svetových pamiatok
 • Európske hlavné mestá
 • Diaľkový rekord pre rôzne dopravné prostriedky
 • Súčasťou balenia je aj darčekové balenie v podobe pevnej tuby

Rozmer: 90 x 60 cm

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (2)

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (2)

glow-stiraci-mapa-sveta--svitici--fosforova (4)

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.344 kg
Položka bola vypredaná…

Giftio je miesto pre najlepší výber netradičných darčekov. Výber darčekov vylepšujú už viac ako 10 rokov, ponechávajú tie najlepšie a pridávajú neustále nové a ešte originálnejšie. Samozrejme u nás nájdete aj klasické darčeky a darčeky k rôznym príležitostiam ako sú narodeniny, darčeky k meninám, na svadbu, darčeky pod stromček alebo aj romantické darčeky na Valentína. Špecializujeme sa na darčeky, ktoré prekvapia a zároveň potešia. Preto u nás nájdete aj sekciu darčekov pre mužov, darčeky pre ženy ale aj darčeky pre deti.

U nás si vyberie naozaj každý!

 • Stieracie mapy Slovenska aj sveta
 • Puzzle
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk