Stieracia mapa sveta, 82,5 x 59,4 cm, červeno-čierna

€15,90 €14,45 bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Aktuálna a mimoriadne presná stieracie mapa, vďaka ktorej sa môžete sústrediť na svoje cesty a rozhodnúť sa, ktorú krajinu zotriete ako ďalšiu. Hodí sa aj ako darček pre nadšených cestovateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stieracia mapa sveta, 82,5 x 59,4 cm, červeno-čierna

Odhaľte svet vo farbách vďaka stieracej mape sveta. Táto mimoriadne veľká mapa sveta je skvelým a jedinečným darčekom pre nadšených cestovateľov. Umožňuje vžiť sa do cestovania s vizuálnym zobrazením každého dobrodružstva.

Táto koncepčná mapa sveta je vytlačená na vysoko kvalitnom umeleckom papieri s lesklým povrchom, a vďaka stieracej vrstve mapa funguje ako stieracia karta - akonáhle je stierací povlak odstránený, odhalí pod ním farebnú mapu sveta.

Stieracia mapa sveta s maximálnym detailom

Zotrite si svoje navštívené destinácie a odhaľte ich pod farebnou stieracou plochou. Kartografi vytvorili túto stieracia mapu sveta s detailom, ktorý zodpovedá aktuálnej geografickej situácii.

Extra veľký rozmer mapy

Plagát stieracej mapy meria 82,5 x 59,4 cm, pričom je pokrytý tmavo šedým povlakom. Mapa je aktualizovaná a obsahuje krajiny, mestá a obrysy štátov na stieracom povrchu i na mape pod ním.

Stieracia mapa ako darček

Táto stieracia mapa je skvelým darčekom pre dobrodruhov, ktorí plánujú veľkú časť svojho života tráviť cestovaním. Mapu využijú ale aj malí prieskumníci.

Stieracia mapa v maximálnej kvalite

Stieraciu mapu dodávame vo veľmi peknej dizajnovanej tube, ktorá maximálne chráni stieraciu plochu proti poškodeniu.

Návod na použitie

Ak chcete zoškriabať mapu sveta, jednoducho uchopte mincu a odstráňte povlak nad cieľovými miestami, ktoré ste mali to šťastie navštíviť. Veľká stieracia mapa sveta meria 84 x 59,4 cm.

Obsah balenia: stieracia mapa + darčeková tuba

Dodatočné parametre

Kategória: Stieracie mapy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.265 kg
Položka bola vypredaná…
Zapakuj.sk nájdete na GLAMI.sk